Audyt językowy

You are here:

Audyty językowe w firmach

Women-in-Office

Potencjalni Klienci naszego przedsiębiorstwa interesują się przede wszystkim jego ofertą oraz danymi kontaktowymi, dzięki którym będą mogli nawiązać współpracę. Zanim to jednak nastąpi, spotykają się po raz pierwszy z firmą – za pomocą jej strony internetowej. Zachęcająca kolorystka, przejrzyste rozmieszczenie elementów oraz łatwość uzyskania informacji to kluczowe elementy wizualnego opracowania strony. Gdy mogłoby wydawać się, że strona jest wyjątkowo zachęcająca dla odwiedzających, problemem mogą być błędy w tekście. Widoczne błędy stylistyczne, interpunkcyjne, ortograficzne czy gramatyczne mogą być dla Klienta znakiem braku profesjonalizmu oraz nierzetelności.

W trosce o dobro naszych Klientów, włączyliśmy do naszej oferty audyt witryn internetowych. Dzięki tej usłudze, oferujemy rzetelny audyt strony internetowej przygotowany przez native-speakera danego języka; usługa obejmuje zarówno audyt stron w języku polskim, jak i obcym. W każdym przypadku, staramy się aby realizacją audytu zajęła się osoba posiadająca nie tylko należyte wykształcenie językowe, ale i doświadczenie w określonej branży – czy to budowlanej, medycznej czy prawniczej. Umożliwia to wykonanie przez jedną osobę audytu nie tylko językowego, ale i dotyczącego merytorycznych zagadnień udostępnianych na stronie. Takie działanie znacząco skraca czas oczekiwania na realizację usługi, gwarantując równocześnie jego najwyższą jakość.

Gdy wybiorą Państwo usługę audytu strony internetowej, nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z jej rezultatów. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie audytu starannie przeanalizuje teksty dostępne na stronie, a następnie przygotuje plik z sugerowanymi poprawkami. Wówczas wystarczy przekazać go osobie odpowiedzialnej za implementację tekstów na stronie przedsiębiorstwa. Decydując się na usługę audytu oferowaną przez Biuro Tłumaczeń Alingua, wybierają Państwo rzetelne usługi, realizowane na czas – przy konkurencyjnych cenach.


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1