ostatecznie-300x293Tłumaczenia włosko-polskie i polsko-włoskie Alingua.

Alingua przygotowało dla swoich Klientów ofertę profesjonalnych i rzetelnych tłumaczeń włosko-polskich i polsko-włoskich w konkurencyjnych cenach, wykonywanych przez tłumaczy posiadających specjalistyczną wiedzę oraz wykształcenie w branży tłumaczeniowej. Zajmujemy się przekładem tekstów takich jak m.in. teksty artystyczne i promocyjne, techniczne, dokumentacje patentowe, plany zagospodarowania przestrzeni, opisy i instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, projekty architektoniczne, tłumaczenia dokumentacji technicznej oraz artykuły naukowe.
Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego na polski i odwrotnie.

Tłumaczenie z języka włoskiego i na język włoski. Gwarancja poufności dokumentów.

Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich danych i treści, które znajdują się w naszym posiadaniu. Przechowujemy je w dokładnie zabezpieczonych bazach i udostępniamy tylko upoważnionym do tego osobom. Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie, w porozumieniu ze specjalistami w konkretnych branżach, dzięki czemu w realizowanych przez nas tłumaczeniach nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia terminologiczne.

Ustne tłumaczenia włoskiego – spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia.

Dbamy o to, aby nasi tłumacze wykonywali profesjonalne ustne tłumaczenia włoskiego. Cennik naszych usług w tym zakresie ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, ponieważ uzależniony jest od wielu czynników. Zależy on przede wszystkim od tego, jakiego języka dotyczyć mają tłumaczenia. Włoski, Angielski i niemiecki są najpopularniejszymi językami, z jakimi mamy do czynienia w swojej pracy, jednak z powodzeniem możemy wykonać również tłumaczenia ustne na inne języki, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia szczegółów. Jeżeli są Państwo zainteresowani tłumaczeniem włoskiego na najwyższym poziomie i w korzystnej cenie, zapraszamy do współpracy.

Cennik włoski


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1