ostatecznie-300x293Tłumaczenia włosko-polskie i polsko-włoskie Alingua.

Alingua przygotowało dla swoich Klientów ofertę profesjonalnych i rzetelnych tłumaczeń włosko-polskich i polsko-włoskich w konkurencyjnych cenach, wykonywanych przez tłumaczy posiadających specjalistyczną wiedzę oraz wykształcenie w branży tłumaczeniowej. Zajmujemy się przekładem tekstów takich jak m.in. teksty artystyczne i promocyjne, techniczne, dokumentacje patentowe, plany zagospodarowania przestrzeni, opisy i instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, projekty architektoniczne, tłumaczenia dokumentacji technicznej oraz artykuły naukowe.
Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego na polski i odwrotnie.

Tłumaczenie z języka włoskiego i na język włoski. Gwarancja poufności dokumentów.

Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich danych i treści, które znajdują się w naszym posiadaniu. Przechowujemy je w dokładnie zabezpieczonych bazach i udostępniamy tylko upoważnionym do tego osobom. Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie, w porozumieniu ze specjalistami w konkretnych branżach, dzięki czemu w realizowanych przez nas tłumaczeniach nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia terminologiczne.

Ustne tłumaczenia włoskiego – spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia.

Dbamy o to, aby nasi tłumacze wykonywali profesjonalne ustne tłumaczenia włoskiego. Cennik naszych usług w tym zakresie ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, ponieważ uzależniony jest od wielu czynników. Zależy on przede wszystkim od tego, jakiego języka dotyczyć mają tłumaczenia. Włoski, Angielski i niemiecki są najpopularniejszymi językami, z jakimi mamy do czynienia w swojej pracy, jednak z powodzeniem możemy wykonać również tłumaczenia ustne na inne języki, w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzgodnienia szczegółów. Jeżeli są Państwo zainteresowani tłumaczeniem włoskiego na najwyższym poziomie i w korzystnej cenie, zapraszamy do współpracy.

Grupa językowaJęzyk tłumaczenia
Tryb normalny
Tryb przyspieszony
Tryb ekspresowy
na polskiz polskiegona polskiz polskiegona polskiz polskiego
Iangielski, niemiecki, rosyjskiod 39od 5349546876
IIbiałoruski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoskiod 42od 4643587482
IIIchorwacki, litewski, łaciński, łotewski, portugalski, rumuński, serbski, węgierskiod 53od 58687496106
IVInne językiod 59od 65od 85od 89od 105od 109

Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.