ostatecznie-300x293Jeśli Tłumacz języka włoskiego – to tylko Alingua

Tłumacze języka włoskiego zatrudnieni w Biurze Tłumaczeń Alingua wykonują tłumaczenia specjalistycznych treści (np. tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego), różnorodnych dokumentów, a także tekstów promocyjnych lub literackich. Tłumaczone przez nas teksty wymagają od każdego tłumacza języka włoskiego nie tylko świetnej znajomości języka, ale również specjalistycznej wiedzy z konkretnej dziedziny nauki.
Wiemy, że czasem nawet doskonałe posługiwanie się językiem nie jest wystarczające, aby prawidłowo przełożyć niektóre treści. Taka czynność wiąże się bowiem z biegłością w używaniu fachowej terminologii oraz wąskiej specjalizacji i dogłębnego zrozumienia tematu, a także dbania o jego spójność. Te elementy sprawiają, że tłumacz z polskiego na włoski lub z języka włoskiego musi na każdym etapie tłumaczenia być bardzo uważny.

Tłumaczenia przysięgłe z języka włoskiego i na włoski. Dokumenty samochodowe i nie tylko.

Jesteśmy świadomi, że tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia przysięgłe na język włoski (oraz z języka włoskiego) muszą zawierać specjalistyczne słownictwo, przy jednoczesnym zachowaniu spójności tekstu. W Biurze Tłumaczeń Alingua tłumaczeniem takich treści zajmują się profesjonalni tłumacze przysięgli języka włoskiego, wyspecjalizowani w danej dziedzinie, posiadający również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów ze swojej branży.
Nasz zespół
Zdołaliśmy stworzyć zespół tłumaczy z polskiego na włoski posiadający kwalifikacje umożliwiające tłumaczenie specjalistyczne tekstów z wielu różnych dziedzin, takich jak np. prawo, medycyna czy finanse. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, nawet jeśli branża, której dotyczy Państwa tekst nie została powyżej wyszczególniona. Postaramy się znaleźć tłumacza języka włoskiego odpowiedniego dla danego tekstu i wykonać również taką nietypową usługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a my z przyjemnością wykonamy dla Państwa każdego typu tłumaczenia specjalistyczne. Kraków, ul. Rakowicka 8/14 – to adres naszego biura. Zapraszamy zarówno do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego, jak również skorzystania z formularza wyceny znajdującego się na stronie.

Cennik włoski


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1