Tłumaczenia medyczne

2000px-Flag_map_of_Germany.svg_-756x1024Przekłady medyczne są wyjątkowo wymagające – to nie tylko liczne zróżnicowane dokumenty, ale przede wszystkim teksty wymagające specjalistycznej wiedzy w wąskich dziedzinach medycyny. Tłumacz odpowiedzialny za realizację przekładów medycznych powinien być rzetelny i odpowiedzialny, a jego wiedza medyczna powinna być formalnie udokumentowana. Nawiązując współpracę z tłumaczami specjalizującymi się w branży medycznej, szczególną wagę przywiązujemy do ich umiejętności językowych oraz doświadczenia w przekładzie specjalistycznych tekstów. Tylko przy tłumaczeniach medycznych jedna pomyłka może kosztować życie – dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego specjalisty. Ponadto, każde tłumaczenie podlega korekcie native-speakera, co gwarantuje jego naturalne brzmienie.

Oferta tłumaczeń medycznych skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasze Biuro Tłumaczeń zapewnia sumienne i wiarygodne tłumaczenia ulotek informacyjnych, historii choroby, wyników badań, kart wypisowych oraz zaleceń wydawanych przez lekarza. Badaczom oferujemy profesjonalne przekłady artykułów naukowych oraz prezentacji i prac dyplomowych. Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia ustne, niezbędne podczas uczestnictwa w konferencjach naukowych czy konsultacjach i konsyliach złożonych z międzynarodowych specjalistów. Każde tłumaczenie medyczne – czy pisemne, czy ustne – realizowane jest przez specjalistów dbających o to, by przekład był wiernym odzwierciedleniem oryginału.

Wysoce specjalistyczny i indywidualny charakter tłumaczeń medycznych sprawia, że każdy przesłany tekst podlega odrębnej wycenie. Aby uzyskać informację o koszcie realizacji takiego przekładu, należy przesłać tłumaczony tekst na adres biuro@alingua.pl


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1