Masz pytania dotyczące wyceny? Zadzwoń do nas 692 892 592 lub napisz na adres biuro@alingua.pl . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak złożyć zamówienie tłumaczenia?

  • Pierwszym etapem procesu zamówienia tłumaczenia jest przesłanie tekstu podlegającego przekładowi na adres biuro@alingua.pl. Możliwe jest także przesłanie go za pomocą formularza wyceny znajdującego się na naszej stronie internetowej.
  • W ciągu 20 minut Koordynator Projektu prześle do Państwa wiadomość z informacją o cenie oraz terminie realizacji zamówienia.
  • Nowi Klienci otrzymują po zaakceptowaniu sugerowanej ceny fakturę pro forma.
  • Następnym krokiem jest wysłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na nasz adres e-mail.
  • Zrealizowane terminowo tłumaczenie zostanie przesłane na podany adres e-mail. Do wiadomości zostanie także załączona faktura VAT.

Formularz wyceny zamówienia

Osoba kontaktowa (wymagane)

Adres Email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wybierz rodzaj tłumaczenia (wymagane)

Tekst źródłowy (wymagane)

Język tłumaczenia (wymagane)

Załącz plik do wyceny [20 MB] (wymagane)

Strona rozliczeniowa – tłumaczenie uwierzytelnione

Strona obliczeniowa obejmuje 1125 znaków (razem ze spacjami). Opłata zostaje naliczona za każdą rozpoczętą stronę. Liczba znaków naliczana jest w oparciu o tekst przetłumaczony.

Czas realizacji

Czas realizacji zleceń nie obejmuje sobót, niedziel i świąt, jak również dni ustawowo wolnych od pracy. Ilość dni roboczych niezbędnych do całkowitego zrealizowania zamówienia jest zawsze podawana w wycenie.

Strona rozliczeniowa – tłumaczenie zwykłe, pisemne

W stronę rozliczeniową wlicza się 1500 znaków (razem ze spacjami). Cena jest wyliczana z dokładnością do 0,5 strony. Ilość znaków przeliczana jest na podstawie przedłożonego tekstu źródłowego.

Opłaty dodatkowe

Tekst specjalistyczny: + 25%
Tłumaczenie z języka obcego na język obcy: + 50%
Tekst odręczny: + 25%
Korekta: 50% stawki podstawowej

Gdy pojawiają się dodatkowe pytania lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji o usługach oferowanych przez nasze Biuro Tłumaczeń, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną i mailową, jak również do wizyty w siedzibie firmy.